Zoom ve Kohls yükseldi; Novavax düşüşte

Zoom ve Kohls yükseldi; Novavax düşüşte

Zoom ve Kohls yükseldi; Novavax düşüşte

 

Investing.com

(NASDAQ:) %6,9 yükseldi. Video iletişim şirketi dördüncü çeyrekte güçlü sonuçlar paylaşarak tahminleri aştı.

(NYSE:) %0,2 kazandı. Perakende devi, aynı gün teslimat ve depo hizmetleri sayesinde çeyrek dönemde tatil satışları ile tahminleri aştı.

(NYSE:) %,1,1 yükseldi. Dördüncü çeyrekte güçlü kazançlar ve satışlar paylaşarak 2021’de daha güçlü bir büyümeye işaret etti. Ayrıca temettüsünü eski haline getirmeye ve hisse geri alımına karar verdi.

(NASDAQ:) %1,5 artış kaydetti. Yayın akışı platformu, TV reklamcılığı için merkez bir liman olma girişimi ile Nielsen’in Advanced Video Advertising (Gelişmiş Video Reklamcılığı) birimini alacağını duyurdu.

(NASDAQ:) %4,5 geriledi. Dördüncü çeyrekte beklenenden daha zayıf bir rapor sunsa da CEO Stanley Erck, Covid-19 aşısı için Mayıs ayında onay almayı beklediğini söyledi.

(NYSE:) %0,1 yükseldi. Kuzey Amerika genel müdürü Ann Hebert’in ayrılığını duyurdu. Hebert’in oğlunun, kendi mağazası için Hebert’in adına olan bir kredi kartı ile ayakkabı satın aldığı raporlandı.

(NYSE:) ADR %5,3 geriledi. Çinli elektrikli otomobil üreticisi, beklenenden daha büyük bir kayıp paylaştı ve cari çeyrek için elektrikli araç teslimatlarının yavaş bir tempoda olduğunu belirtti.

(NYSE:) %6,5 kaybetti. Cari çeyrek için hayal kırıklığı yaratan bir görünüm sundu ve dördüncü çeyrekte 33,9 milyon dolar zarar raporladı.

(NASDAQ:) %4,7 kazanç elde etti. Bankacılık devi (NYSE:), şirketin yatırım duruşunu nötr’den satın al’a yükseltti.

(NASDAQ:) %1,3 yükseldi. Citigroup, son çeyreği etkileyen negatif satış ve maliyet meselelerinin geçici olduğunu söyleyerek şirketin nötr durumunu satın al’a yükseltti.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir