Zilliqa (ZIL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Zilliqa (ZIL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Zilliqa (ZIL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Zilliqa (ZIL), saniyede binlerce işlem yapmak üzere inşa edilmiş ve yüksek işlem kapasitesine sahip dünyanın en yüksek çıktılı blok zinciri platformu olarak biliniyor. Ayrıca, Zilliqa’nın bu özelliği sebebiyle dünya çapında genel kullanıma uygun yapıya sahip tek platform olduğu da iddia ediliyor.

zilliqa

Zilliqa‘nın altyapısında kullanılan Sharding sistemi ve yenilikçi protokolü sayesinde ağ genişledikçe kullanıcıların işlem hızları artıyor. Yani, ağdaki madenci sayısı arttıkça işlem hızları artmaya devam ediyor. Merkeziyetsiz uygulamalara özel olarak geliştirilen Zilliqa, aynı zamanda makine öğrenme ile finansal algoritmaların ölçeklenmesini sağlayan bir altyapıya da sahip. Zilliqa, günümüzde diğer blok zinciri projelerinin ötesinde işlem hızı gerektiren merkeziyetsiz uygulamaları çalıştırmak için son derece elverişli bir blok zinciri platformudur.

Zilliqa, merkeziyetsiz uygulamalara ve madencilere saniyede binlerce işlem yapma fırsatı vermesinin yanında birçok farklı özellik daha sunuyor. Bu özelliklerden bazıları ise aşağıdaki gibi;

Peki, son zamanlarda fiyatında önemli artışlar yaşayan ZIL tam olarak nasıl alınır?

Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

Binance Borsasından ZIL Nasıl Alınır?

The post Zilliqa (ZIL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır? appeared first on Haberleri, Altcoinler ve Blockchain – CoinAdam.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir