Universal Robots Akademi, Online, interaktif Cobot eğitimini Türkçe dil seçeneği ile ücretsiz kullanıma sundu

Universal Robots Akademi, Online, interaktif Cobot eğitimini Türkçe dil seçeneği ile ücretsiz kullanıma sundu

Universal Robots Akademi, Online, interaktif Cobot eğitimini Türkçe dil seçeneği ile ücretsiz kullanıma sundu

Universal Robots Akademi, Online, interaktif Cobot eğitimini Türkçe dil seçeneği ile ücretsiz kullanıma sundu.

Açıklama şöyle:

Dünyanın 1 numaralı kolaboratif robot üreticisi Universal Robots, UR Akademi’de bulunan e-Series cobot eğitimlerine Türkçe dil seçeneğini ekledi. 7/24 Çevrimiçi ücretsiz cobot eğitimlerin verildiği UR Akademi’de Türkçe dil seçeneğini ekleyerek sektörde bir ilke imza atan Universal Robots, Türkiye’deki tüm sektörlerin robotik otomasyona geçişini kolaylaştırmayı ve işletmelerin, kendi cobot’larını programlamasını öğretmeyi amaçlıyor. Universal Robots, kısa süre içinde CB3 serisi eğitimlerine de Türkçe dil seçeneğini ekleyecek.

Dünyanın 50’den fazla ülkesinde 46 bin cobotuyla hizmet veren Danimarkalı cobot lideri Universal Robots (UR), cobot teknolojilerinin herkes için ulaşılır ve anlaşılır olabilmesi için çalışmalarına devam ediyor. İş birliğine dayalı cobotları tanımak ve programlamasını öğrenmek isteyenler için UR Akademi’de ücretsiz sertifikalı çevrimiçi eğitimler düzenleyen şirket, e-Serisi cobot eğitimlerine Türkçe dil seçeneğini de ekleyerek sektörde bir ilki gerçekleştirdi.

Türkçe dahil 9 dil seçeneği sunan ve 87 dakika içinde sertifikalı cobot programcısı olmayı sağlayan UR Akademi, e-Serisi eğitiminin yanı sıra kısa süre içerisinde CB3 cobot serisi eğitimlerine de Türkçe dil seçeneği ekleyecek.

Değişen günümüz koşullarında Teknolojiyi herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyoruz”

Türkçe dil seçeneği ile sektörde bir ilke imza attıklarını belirten Universal Robots Türkiye ve MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “UR Akademi ile cobot teknolojilerimizi ve cobot’larımızın baştan sona tüm detaylarını anlatıyoruz ve kullanıcıları iyi bir cobot programcısına dönüştürmeyi hedefliyoruz. Cobot’larımızda bulunan Türkçe panellerimizin yanı sıra e-Serisi eğitimlerine de Türkçe dil seçeneğini ekleyerek, cobot’larımızla kullanıcılarımız arasındaki dil bariyerini kaldırmak, Türkiye’deki herkesin cobot’larımızı kolay anlayabilmesi, öğrenilebilmesi, kurabilmesi ve programlayabilmesini amaçladık. Sertifikalı eğitimlerimiz sonrası kullanıcılar cobot’ların kullanımını kendi dillerinde kolayca kavrayarak, hızlıca programlayabilecek. Bu şekilde de küşük ve orta ölçekteki kobilerin de teknoloji bariyerini kolay ve uygun maliyetlerle aşmalarını ve rekabetçi olmalarına destek olmayı amaçlıyoruz” dedi.

3 seviyeli eğitimlerle cobot programlamayı 7/24 ücretsiz öğrenin!

Türkçe ile birlikte 9 dil seçeneği sunan UR Akademi e-Series eğitiminde cobot ailesini, temel seviye, ileri seviye ve uygulama eğitimi ile üç adımda 14 modülde

öğrenmek mümkün oluyor. Cobot’u tanımaktan, yeni bir program oluşturmaya, uç eleman değişiminden güvenlik ayarlarına, harici cihazlarla haberleşmeden cobot’u optimize etmeye kadar üretim sürecinde gerekli olan ve verimliliği artıran tüm adımlar anlatılıyor.

87 dakikada cobot programlamayı öğrenin, sertifikanızı alın

Üretim süreçlerinde tekrar eden, monoton ve sıkıcı, zorlu ve riskli işlerde kullanılan cobot’lar iş güvenliğini sağlarken aynı anda üretim kalitesini ve kaliteyi de artırıyor. Risk analinize bağlı herhangi bir güvenlik bariyeri olmadan insanlarla yan yana onlarla etkileşim içinde çalışan cobot’lar, daha verimli, rekabetçi ve karlı bir üretim modeli yaratmaya imkan tanıyor. Geleceğin üretim artışı dikkate alınarak geliştirilen ürün kalitesi, verimliliği ve esnekliğini artıran cobot’lar, uzman seviyesinde programlama bilgisi gerektirmeyen akıllı telefon kullanan herkes tarafından rahatlıkla öğrenebileceği ve kolayca programlayabileceği şekilde tasarlandı. Böylece cobot ya da programlama alanında formal eğitim ihtiyacını ortadan kaldırıyor. UR Akademi internet sayfasından ücretsiz çevrimiçi Türkçe eğitim imkanı sayesinde dileyen herkes sadece 87 dakikada cobot programcısı olabiliyor.

-iDeal Haber Merkezi-

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir