Trabzonspor ve Damat Tween arasındaki sponsorluk anlaşması yenilendi

Trabzonspor ve Damat Tween arasındaki sponsorluk anlaşması yenilendi

Trabzonspor ve Damat Tween arasındaki sponsorluk anlaşması yenilendi

Trabzonspor ve Damat Tween arasındaki sponsorluk anlaşması yenilendi.,

Trabzonspor Kulübünden yapılan açıklama şöyle:

Kulübümüz, dünya erkek modasının önde gelen kuruluşlarından Orka Holding bünyesindeki Damat Tween ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi. Resmi giyim sponsorumuz Damat Tween, 2020-2021 sezonunda da futbol takımımıza, yönetim kurulumuza, idari ve teknik heyetimize özel koleksiyon hazırlayacak.

Sürdürülebilir moda anlayışı ile ekosisteme saygılı ve yüksek teknolojiye dayalı bir üretimle hazırlanacak özel koleksiyon, sporcular, yöneticiler, teknik ve idari kadro için örme ceket, jogger pantolon, terletmeyen gömlek, astarsız, katlanabilir ve kırışmayan ceket gibi ürünlerden oluşacak.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu: “Örnek bir sponsorumuz var!”

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Kulübümüz ile Damat Tween arasında 2018 yılından beri devam eden başarılı, güçlü ve örnek bir sponsorluk anlaşmamız var. Bu iş birliğimizin uzun yıllar sürmesi temennisiyle 2020 – 2021 sezonunda futbol takımımızın, yönetim kurulumuz, idari ve teknik heyetimizin giyim sponsorluğunu üstlenen Damat Tween’e bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Orakçıoğlu: “Güçlü iş birliğimiz, başarılarımıza ivme katacak”

Türkiye ve dünyada sporun ve sporcunun yanında olmaktan her zaman gurur duyduklarını belirten Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Trabzonspor, çok önemli başarılara imza atan köklü kulüplerimizden biri. Damat Tween olarak dünya moda perakendesindeki gücümüzle yeni başarılar hedefleyen Trabzonspor’a desteğimizin sürmesinden mutluyuz. Güçlü iş birliğimizin hem Trabzonspor Kulübü’nün hem de Damat Tween markamızın başarılarına ivme katacağına inanıyoruz” diye konuştu.

-iDeal Haber Merkezi-

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir