Theta Fuel (TFUEL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Theta Fuel (TFUEL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Theta Fuel (TFUEL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Theta Fuel (TFUEL), Theta blok zincirindeki yerel bir tokendır. TFUEL, bir video akışını paylaşmak, akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak veya dağıtmak için aktarıcılara yapılan ödemeler gibi zincir içi işlemlere güç sağlar. Aktarıcılar, ağdaki diğer kullanıcılara aktardıkları her video akışı için TFUEL kazanır.

Theta Fuel (TFUEL)

Theta Fuel (TFUEL), blok zinciri teknolojisi ile sosyal ağlara ilgili olan kullanıcıların gücünün birleştirilmesi sonucu geliştirilen merkeziyetsiz bir yeni nesil video dağıtım ve paylaşım ağıdır. Başka bir şekilde anlatmak gerekirse Theta Fuel (TFUEL), daha sonra DApp’lerin yani merkezi olmayan uygulamaların, bunun üzerine kurulmasına izin verecek olan, temelden dağıtılmış bir akış ağına güç vermek için kurulmuş açık kaynaklı bir protokoldür.

Peki, şu anda CoinMarketCap verilerine göre 0.031$ seviyelerinde işlem gören TFUEL tam olarak nasıl alınır?

Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

Binance Borsasından TFUEL Nasıl Alınır?

The post Theta Fuel (TFUEL) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır? appeared first on Haberleri, Altcoinler ve Blockchain – CoinAdam.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir