Tesla ve Apple düşüş yaşadı; Williams-Sonora yükseldi

Tesla ve Apple düşüş yaşadı; Williams-Sonora yükseldi

Tesla ve Apple düşüş yaşadı; Williams-Sonora yükseldi

Investing.com

(NYSE:) %11 yükseldi. Salgın sırasında evde daha çok vakit geçiren tüketicilerin, pişirme eşyaları almasının yardımıyla güçlü bir çeyrek raporladı.

(NASDAQ:) %1,6 geriledi. Teknoloji devi Google birimi, bu yıl ABD’deki ofis ve veri merkezlerine 7 milyar üzerinde yatırım yapmayı planladığını duyurdu.

(NASDAQ:) %2,5 kaybetti. Bir rapora göre şirketin İngiltere’deki en popüler modeli olan Model 3, artık ülkenin destek programı dahilinde olmayacak. Hisse senedi ayrıca Michigan’da, Tesla’nın otomatik pilot sistemiyle ilgili bir kaza raporu ile de baskı altında.

(NASDAQ:) %1,4 geriledi. Bloomberg şirketin gelecek ay yeni bir iPad serisi sürmeyi planladığını raporlamasına rağmen teknolojideki satışlardan zarar gördü.

(NASDAQ:) %5,2 kazandı. 2011’den bu yana tatil çeyreğinde gördüğü en güçlü kıyaslanabilir satış büyümesini raporladı.

(NYSE:) %5,3 kaybetti. Bulut bilişim şirketi, ilk çeyrek ve tüm yıl için kötümser bir rehberlik sunarak son çeyrek için görülen sağlıklı rakamları gölgede bıraktı.

(NASDAQ:) %4,6 kaybetti. SEC, yatırımcıları bugüne kadarki ilerlemesi hakkında yanlış yönlendirdiği iddiaları hakkında daha fazla bilgi istedi.

(NYSE:) %0,3 yükseldi. Eğlence parkı operatörü, Perşembe günü Meksika’daki tema parkını ve 3 Nisan’da da California’daki her iki mekanın tekrar halka açacağını söyledi.

(NYSE:) %4,7 kaybetti. Kazanç ve rehberliği beklentilerin altında kaldı.

(NYSE:) %4,1 yükseldi. Daha çok firmanın, bulut tabanlı faaliyetlere yönelmesinden fayda sağlayan danışmanlık firması, kazanç ve gelir için çeyrek dönemlik beklentileri aştı.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir