Tesla, CureVac ve Walgreens Boots yükseldi

Tesla, CureVac ve Walgreens Boots yükseldi

Tesla, CureVac ve Walgreens Boots yükseldi

Investing.com

(NYSE:) %8,2, (NYSE:) %4,5 ve (NYSE:) %7,3 kaybetti. New York Borsası, üç Telekom şirketini de listeden çıkaracağını söyleyerek önceden vazgeçtiği sözüne tekrar döndü.

(NYSE:) ve  (OTC:) ilgi odağına yerleşebilir. Wall Street Journal, ABD’nin bu internet devlerine yönelik borsa yasağını genişletmeyi düşündüğünü raporladı. Her iki hisse de Çarşamba günü New York borsasında %4 üzerinde kayıp yaşadı.

(NASDAQ:) %3 yükseldi. RBC Capital Markets şirketin yatırım duruşunu, ‘düşük performans’tan ‘sektör performansı’na çıkardı.

(NASDAQ:) %15 kazandı. Alman biyoteknoloji şirketi, deneysel Covid-19 aşısı ve dağıtım dozlarına düzenleyici onayı almak için Bayer (OTC:) ile ittifak yaptı.

(NYSE:) hisseleri, JP Morgan şirketin derecesini ‘satın al’dan ‘nötr’e düşürmesine rağmen %0,4 kazandı.

(NASDAQ:) %3,2 yükseldi. Şirket, mali ilk çeyrek için beklenenden daha güçlü sonuçlar raporladı. AmerisourceBergen (NYSE:) öz sermaye kazançlarından 1,5 milyar dolar aldı.

(NYSE:) %0,2 yükseldi. Şirket, mali ikinci çeyrek için %6,2’lik artışla yaklaşık 3 milyar dolarlık satış raporlarken cari çeyrek için organik satış büyümesi tahminini %6’dan %8’e çıkardı.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir