Mike Novogratz, DeFi Projelerini Litecoin’e (LTC) Tercih Ediyor

Mike Novogratz, DeFi Projelerini Litecoin’e (LTC) Tercih Ediyor

Mike Novogratz, DeFi Projelerini Litecoin’e (LTC) Tercih Ediyor

Mike Novogratz, konusundaki şüphelerini paylaşarak, LTC yerine merkeziyetsiz finans (DeFi) projelerinde vakit geçirmeyi tercih ettiğini söylediği bir tweet paylaştı.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, milyarderi ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Litecoin‘in parlak bir geleceğinin olduğuna inanmadığını ve LTC yerine DeFi projelerini tercih ettiğini söyledi.

Novogratz, Bittrex borsasının gizlilik paralarını (Monero, Zcash ve ) ve XRP’yi kaldırmaya başladığını belirten ve Litecoin’in ilk 3’ü yeniden ele geçirme şansının yüksek olduğunu söyleyen Nuggets News’in kurucusu Alex Saunders‘ın tweet’ine yanıt verdi.

Mike NovogratzGalaxy Digital CEO’su, Litecoin’in gerekli özelliklere sahip olmadığı için benimsenmesini artırabileceği konusundaki şüphelerini paylaştı. Bu nedenle Novogratz, DeFi projelerine zaman ayırmayı tercih ettiğini ve uzun süredir Bitcoin ve Ethereum‘da olduğunu söyledi.

Novogratz daha önce, Litecoin’den Bitcoin’e doğrudan bir saldırı olarak bahsetmişti ve LTC’nin BTC’den daha hızlı olmadığını da söylemişti.

Ayrıca, SEC’in 21 Aralık’ta aleyhine resmi olarak suç duyurusunda bulunup, Ripple’ı yatırımcılara kayıtsız menkul kıymet satmakla suçlamasının ardından Novogratz, Jay Clayton‘ın Ripple’a dava açmasının bu kadar uzun sürmesinin garip olduğunu düşündüğünü söylemişti.

Binance Borsa incelemesi

The post appeared first on .

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir