Micron ve China Unicom yükselişte; First Solar geriledi

Micron ve China Unicom yükselişte; First Solar geriledi

Micron ve China Unicom yükselişte; First Solar geriledi

Investing.com –

(NYSE:) %9,5, (NYSE:) %10 ve (NYSE:) %17 yükseldi. New York Borsası, bu üç Telekom devini listeden çıkarmaktan vazgeçtiğini söyleyerek ani bir firik değişikliği yaptı.

(NASDAQ:) %0,4 geriledi. Online perakende devi Pazartesi günü yaptığı duyuruda, daha birkaç yıl önce JPMorgan (NYSE:) ve Berkshire Hathaway (NYSE:) ile kurulan sağlık bakım ortak girişimi olan Haven’i bıraktığını söyledi.

(NASDAQ:) %0,1 kaybetti. Benchmark, 2021’in dördüncü çeyreğinde üyelik artışında olumlu bir sürpriz görme şansının düşük olduğunu belirterek ‘sat’ derecesini yineledi.

(NASDAQ:) %1,9 yükseldi. Steifel, 105 dolarlık hedef fiyat ile ‘tut’ derecesini ‘satın al’ derecesine yükseltti.

(NYSE:) %0,3 kazandı. Fast food devi, bu yıl kârlı çıtır tavuk pazarına girmeyi planladığını ve 24 Şubat’ta ABD’de Crispy Chicken Sandwich’in üç versiyonunu piyasaya süreceğini duyurdu.

(NASDAQ:) %3,2 yükseldi. Citi, DRAM hafıza kartı piyasasındaki artış yönlü beklentilere değinerek şirketin yatırım duruşunu ‘sat’tan ‘satın al’a çıkardı.

(NASDAQ:) %4,5 kaybetti. Goldman Sachs (NYSE:), şirketin kazanç ve marjlarının zirve yaptığını ve daha döngüsel rüzgarların başladığını iddia ederek şirketin yatırım duruşunu ‘satın al’dan ‘sat’a düşürdü.

(NASDAQ:) %1 kaybetti. Teknoloji şirketi, şirketteki 26 yılın ardından emekliye ayrılan Steve Mollenkopf yerine CEO olarak Cristiano Amon’u seçtiğini duyurdu.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir