Lyft yükselişte; Nordstrom ve Dollar Tree geriledi

Lyft yükselişte; Nordstrom ve Dollar Tree geriledi

Lyft yükselişte; Nordstrom ve Dollar Tree geriledi

Investing.com

(NASDAQ:) %4,5 yükseldi. Yolculuk talebinin beklenenden daha erken bir zamanda güçlendiğine işaret ederek görünümünü yükseltti.

(NYSE:) %2,5 kaybetti. Perakendeci, nakliye gecikmeleri ile bazı malların raflara zamanında ulaşmadığı anlamına geldiğini açıklarken son çeyrekte geliri, bir yıl öncesine göre yaklaşık %20 düşüş yaşadı.

(NASDAQ:) %3,3 kaybetti. Restoran zinciri, kâr ve gelir tahminlerini ıskaladı. Küresel olarak kıyaslanabilir satışları %4,7 artsa da uluslararası zayıflık nedeniyle %5,7 tahminlerinin altında kaldı.

(NASDAQ:) %3 kaybetti. İndirimli perakendeci, %5,5 büyüme tahminlerine kıyasla çeyrek dönemde %4,9 artış ile kıyaslanabilir mağaza satışlarında hayal kırıklığı yarattı.

(NYSE:) %5,4 kaybetti. TV akış hizmeti, tahminlere göre daha çok abone artışına rağmen dördüncü çeyrekte beklenenden büyük bir kayıp paylaştı.

(NYSE:) hisseleri %0,9 yükseldi. Petrol devi, temettüsünü artırma ve 2025’e kadar borcunu düşürme planlarını açıkladı.

(NYSE:) %5,2 gerilerken (NYSE:) %23 yükseldi. Kısa pozisyon sıkışmasının adaylarından olarak internet mesaj panolarında popülerleştikçe dalgalı ticaret görüyor.

(NYSE:) %2,9 artış kaydetti. Kumarhane ve tatil şirketi, Venetian Resort’un da içinde olduğu Las Vegas mülk ve operasyonlarını, 6,25 milyar dolar karşılığında ’a (NYSE:) satmayı kabul eti. Apollo %0,9 kaybetti.

(NASDAQ:) %2 yükseldi. Mobil oyun üreticisi, kullanıcıların farklı platformlarda oynayabileceği yeni oyunlardan oluşan bir portföy oluşturmak için San Francisco-merkezli oyun stüdyosu Echtra Games’ı aldığını duyurdu.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir