Litecoin Fiyatı 150 Dolar’a Doğru mu İlerliyor?

Litecoin Fiyatı 150 Dolar’a Doğru mu İlerliyor?

Litecoin Fiyatı 150 Dolar’a Doğru mu İlerliyor?

(LTC) fiyatı, son iki hafta içinde hızlı bir şekilde yükseldi ve şu anda 149$ seviyelerindeki direnç alanına yaklaşıyor.

Haftalık grafik, LTC fiyatının Mart ayının başından beri yukarı doğru hareket ettiğini gösteriyor. Önceki tüm aşağı doğru hareketin 0.382 Fibonacci geri çekilme seviyesi olan 149$ seviyesindeki direnç alanına yaklaşıyor ve bu da Haziran 2019’un en yüksek seviyelerine denk geliyor. Eğer bu yükseliş devam eder ve Litecoin fiyatı 149$ seviyelerindeki direnç alanını kırabilirse, bir sonraki direnç alanı 187$ seviyelerinde olacak gibi görünüyor.

Kaynak: RSI‘da hala doğrulanmamış düşüş sapmaları görülüyor fakat buna rağmen, hem MACD hem de Stokastik Osilatör yukarı doğru hareket ediyor ve herhangi bir zayıflık belirtisi göstermiyor.

Kaynak: TradingViewAşağıdaki iki saatlik grafik, Litecoin’in azalan bir direnç çizgisinden çoktan koptuğunu ve yukarı doğru hareket ettiğini gösteriyor.

Haftalık ve günlük zaman dilimlerine benzer şekilde, teknik göstergeler yükseliş eğilimini doğruluyor. Bu nedenle LTC fiyatı önce 149$ ve muhtemelen daha sonra da 187$ seviyelerine yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.

Fakat 100$ seviyelerindeki destek alanının altındaki bir düşüş, bu olası senaryoyu geçersiz kılacaktır.

Kaynak: Buna ek olarak, bir kripto para traderı olan CryptoAmsterdam, düşük aralığa geri düştüğünü belirten bir LTC / BTC grafiği paylaştı ve önemli bir yukarı doğru hareket beklediğini belirtti.

The post appeared first on Haberleri, Altcoinler ve Blockchain – CoinAdam.

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir