Huobi Avalanche’ı Listeledi! 50000 $ Bonus İle AVAX Huobi’de!

Huobi Avalanche’ı Listeledi! 50000 $ Bonus İle AVAX Huobi’de!

Huobi Avalanche’ı Listeledi! 50000 $ Bonus İle AVAX Huobi’de!

Önde gelen kripto para borsası Huobi bugün yaptığı duyuru ile birlikte Avalanche’ı listeleyeceğini duyurdu.

Huobi yaptığı duyuru ile birlikte bugün “mainnet”i aktive olacak olan Avalanche’ı (AVAX) listeleyeceğini açıkladı. “Mainnet”in aktive olmasının ardından yatırma işlemlerini başlatacağını belirten Huobi ekibi, oldukça hızlı davranmış durumda.

50000 $ Ödül

Listelemeyi bir kampanya ile birlikte başlatan Huobi, kullanıcılarına 50.000 $’lık bir ödül havuzu hazırlamış görünüyor.

Yatırma işlemi yapan kullanıcılar arasında paylaşılacak olan bonus yatırma miktarlarına göre bölünmüş durumda. En yüksek yatırma işlemini gerçekleştiren 5 kişi 15,000 $’lık ödülü aralarında paylaşacak.

35,000 $’lık havuz ise 1000 USD ve üzeri AVAX yatıran kişiler arasında bölüştürülecek. Tüm kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun Zamandır Bekleniyordu

Topluluk tarafından uzun zamandır heyecanla beklenen proje, bugün itibarıyla hayata geçmiş durumda.

Geçtiğimiz dönemde “testnet”leri ile büyük ilgi çekmeyi başaran Avalanche, sektördeki birçok sorunu çözmeyi planlamakta.

DeFi ekosistemini gerçek potansiyeline taşımayı hedefleyen Avalanche, günümüz ekosisteminin ölçeklenebilirlik ve hız sorunlarını tamamen ortadan kaldırmak istiyor.

1 saniyenin altında işlem hızı ile birlikte yüksek hız vadeden proje uzun süren “testnet”lerin ardından bugün aktive edilmiş durumda.

Burada bulunan link üzerinden hızlıca Huobi’ye kayıt olabilirsiniz.

Diğer borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir